#

Apie mus

#

Istorija:
Uždaroji akcinė bendrovė "Laikseka" įsikūrė, dar 1994metais. Pradėjusi savo veiklą įvairiomis sritimis, kaip prekyba, slenkančių sistemų aptarnavimas, bei pardavimas. Glaudžiai buvome susiję su medienos gaminiais, gaminome laiptus, duris. Bet bėgant metams supratome ir nusprendėme, kad reikia laikytis vienos srities, kad išliktume savo srities profesionalais. Todėl pasitaikius progai, ir galimybei. Nuo 2001m. Kreipėmės į koncerną "Hormann", ir pradėję bendradarbiauti su šiuo gamintoju. Mes kiekvienais metais investavome žinias, patirtį, kad galėtumėm tapti vartų specialistais.
Šiai dienai, susikoncentravome, ties Vokiška produkcija, ir todėl galime jus pakonsultuoti, bei pateikti visą produkcijos segmentą iš šio gamintojo.  

Ateities vizija:
Mūsų tikslas, kiekvieną dieną žengti su technologijomis, kad rinkoje būtume konkurencingi. Klientams reikalingi, bei ir toliau būti laimingi savo darbo vaisiais.
Pačioje ateityje, norisi patobulėjimo, įmonės augimo, ir visiško profesionalumo. Tikimės ir tai toliau galėsime jums pasiūlyti.

Mūsų pasiekimai:
"Blogas karys nenorintis tapti generolu" , kaip ir šis posakis, taip ir mes, kiekvieną dieną stengiamės, dėl savo įmonės gerovės, ir per tiek metų užsitarnavome gerą vardą.  Bei turime ir kitų pripažinimų, nuo 2014m. mes tapome statybos asociacijos nare, gavę atestatą, dabar galime atlikti darbus ypatinguosiuose statiniuose.

#
#
#
#

#

Užklausimo forma

Atsakysime į jums iškilusius klausimus, bei pakonsultuosime pasirenkant tinkamą produkciją, bei paslaugas.