#

Atveriami vartai

Atveriami kiemo vartai:

Atveriamų vartų rėmas gaminamas iš keturkampio vamzdžio. Virinimo vietos šlifuojamos, kad nesimatytų siūlių. Varčios prie stulpų gali būti tvirtinamos naudojant reguliuojamus arba stacionarius vyrius. Prieš padengiant gruntu, vartų rėmas yra kruopščiai nuvalomas, gruntuojama ir dažoma suomių gamintojo “Tikkurila” gruntu ir dažais. Jums pageidaujant vartų rėmą ir metalines konstrukcijas galime cinkuoti, dažyti milteliniu būdu, bei dažyti "Hammerite" kalvio darbo išvaizdos dažais.


Atveriami vartai gali būti darinėjami automatikos pavarų pagalba, siūlome rinktis iš vokiško gamintojo "Hormann" prekių asortimento:
Kadangi kiemo vartų pavaros, delikatus dalykas, todėl galime patarti ar pateikti daugiau informacijos jums, žinodami situacijos detales, kaip vartų svoris, vartų plokštumos pralaidumas, lankstymosi kampas, atstumas nuo kolonų. Taip parinksime jums tinkamiausia variantą, kad pavaros tarnautų ilgus metus ir problemų nebūtų. Todėl siūlome kreiptis į mus konsultacijai.


Vartų rėmas be užpildo

Vartų rėmas be užpildo:

Pagal paprastą maketą ir esamą kiemo situaciją. Pagaminami atveriami kiemo vartai, kuriuos sudaro tik vartų rėmas, ir įstrižainė skirta stabilumui, bei vartų automatikos dėjimui. Vartų rėmą užsipildo klientas, medienos lentų ar kitų dengiamųjų medžiagų pagalba.


Vartų rėmas su tinklo užpildu:

Norint paprasto užpildo galima rinktis vielinį tinklą, kuris yra ilgaamžis. Vielos danga, miltelinis dažymas, cinkuotas paviršius ar dažyta bei dengta vinylo medžiaga. Su standumo briaunomis, 4,3mm storio tinklas, kurio tarpai 50x200mm.

Vartų rėmas su tinklo užpildu


Vartų rėmas su vertikaliais metalo strypais

Vartų rėmas su vertikalių metalo strypų užpildu:

Vienas iš populiariausių vartų užpildų pasirinkimų. Vartai gali būti užpildyti pilnaviduriais arba tuščiaviduriais aklinai užvirintais vamzdeliais. Šis užpildas gali baigtis ties vartų rėmu, arba galima juos prakelti aukščiau, taip atsikratysite per tvora lipinėjančių "smalsuolių" ar vis nusileidžiančių paukščių. Paprastas, bet neprastas variantas jūsų namams.


Vartų rėmas su kalvio darbo elementų užpildu:

Populiariaus, bei išskirtinis vartų užpildo variantas. Galimi įvairūs variantai, atitinkantys jūsų skonį, bei norus. Nuo modernaus iki klasikinio stiliaus. Apdailos detalės gražiai privirinamos, bei sušlifuojamos su vartų pagrindo plokštuma. Turite pavyzdį, nuotrauką, planą, svajonę, mes pasistengsime, tai išpildyti.

Vartų rėmas su kalvio darbo elementų užpildu


Vartų rėmas su skardos užpildu

Vartų rėmas su profiliuotos skardos užpildu:

Jeigu mėgstate privatumą kieme, ir nesinori, kad spoksotų pikti kaimynai ar aplinkinių akys, jums puikiai tiktų pasirinkti aklinai užpildytus vartus profiliuota skarda. Spalvų pasirinkimas didelis, gražiai atrodo, skarda yra ilgaamžė. Cinkuoto plieno, bei dažyto paviršiaus skarda, gali būti medienos paviršiaus imitacija. Galimas ir fasetės dizaino užpildas.


Vartų rėmas su žaliuzių tipo skardos užpildu:

Jeigu mėgstate privatumą kieme, bet ir estetinis dizainas jums daug reiškia. Siūlome rinktis šio tipo vartus, gražiai sulankstytos skardos profilis, suteiks įdomų žaliuzių tipo dizainą. Skarda naudojama dažyta, cinkuoto plieno ir ilgaamžė. Gali būti medienos paviršiaus imitacijos.

Vartų rėmas su žaliuzių tipo lankstytos skardos užpildu


#