#

Langai

Plastikiniai langai:

Kokybiški plastikiniai langai - tai investicija.  Ilgaamžiškumas, sterilumas, šiltumas, visas komplektas viename produkte. Geri darinėjimo mechanizmai, ir po daugelio metų, jums švelniai, bei sandariai uždarys langus. Langų spalvų pasirinkimas, bei montavimo kokybė. Viską galite rasti pas mus.Šiais laikais vienas iš svarbių aspektų, kad langai būtų šilti. Todėl mes siūlome profilius su gera šilumine izoliacija, dvigubo oro tarpo tarp stiklų, taip jūsų namas bus šiltas, ir gražus. 
Mūsų siūlomi plastikinių langų profiliai turi CE atitikties sertifikatus. Langai kurie nereikalauja  daug priežiūros, gali būti įvairių formų ir spalvų.
Daugiau informacijos

#

Mediniai langai

Mediniai langai:

Mediniai langai - natūralumas ir ekologija. Puikiai pabrėžiantys namo grožį, ekologiški langai, kurie gali būti kaustyti aliuminiu iš išorės, kad būtų mažiau veikiami aplinkos poveikio, tokio kaip saulės spinduliai, ar vanduo. Šie langai kvepuoja, yra šilti. Įvairus faktūros pasirinkimas, skirtingos medžio rūšys, pilnai dažytas langas, ar natūralaus impregnavimo, kaip matosi medžio raštai, tai jūsų asmeninis pasirinkimas. Žinoma šie langai yra brangūs, bet natūralumas, bei kokybiškumas, visad kainuoja daugiau.
Daugiau informacijos.


#