#

Individualūs vartai

Garažo vartai, tai namo dizaino akcentas, įvaizdžio detalė. Žmonės kurie nori kažko išskirtinio ir visiškai nestandartiško varianto, gali rinktis iš individualių garažo vartų progamos. Mediniai kasetiniai vartai, vitrininiai stikliniai vartai, įvairūs stiklinimai ar tiesiog nerūdijančio plieno detalės, viską galima įgyvendinti, tik reikia jūsų noro, fantazijos ir mes jums padėsime:

ALR Vitraplan F42 (stiklu dengti vartai)

ALR Vitraplan buitiniai vartai

Garažo vartai norintiems išskirtinumo. Iš išorės beveik nepermatomi. Prabangūs stiklu dengti garažo vartai. Išdalinimas sekcijos stiklų, priklauso nuo vartų pločio. Pati vartų konstrukcija sudaryta iš aliuminio rėmo sekcijos, dengtos išorėje stiklu, pjūvis matomas nuotraukoje:

Alr vitraplan stiklo spalvos

Galimas stiklų pasirinkimas iš dviejų variantų rudo stiklo arba pilko stiklo:

         Alr vitraplan rudas stiklas    Alr vitraplan pilkas stiklas


Sujungimai paslepia stiklo dalis ir visa plokštuma atrodo, kaip didelė stiklinė siena, ypač modernus dizainas, tinkantis ir klasikiniuose namuose:

Alr vitraplan sujungimai


Keletas pavyzdžių, kaip šie vartai atrodo realybėje:

ALR vitraplan rudas stiklas

Alr vitraplan pastatas  Alr vitraplan iš arti


 Visiems Hormann vartams yra taikomi kokybės standartai, bet šie vartai išskirtinai prižiūrimi kokybės vadybos, nuo gaminimo pradžios iki pat paskutinio varžtelio, bei sumontavimo. Vien ką pasako vartų įpakavimas atvežant iš Vokietijos iki kliento:

Supakavimas.jpg


   Jeigu šie vartai jus domina prašome kreiptis į mūsų ekspertus. Jie patars dėl montavimo galimybių, paskaičiuos jums pasiūlymą, pagal jūsų sąlygas ir pakonsultuos iškilusiais klausimais. Susisiekimo forma.Garažo vartai dengti medienos plokštėmis

Mediniai garažo vartai

Garažo vartai norintiems būti arčiau gamtos. Klasikinio stiliaus medžio dekoro sekcijos, plieninės sekcijos dengtos medžio masyvu. Puikiai įkūnija natūralumą, bei yra ilgaamžiai. Galimas įvairus medienos frezavimas, pagal jūsų norus, bet standartiškai tiekiame kasetinio tipo vartus.


Galimas sekcijų masyvo pasirinkimas iš keleto variantų:

Ąžuolo tekstūra  Uosis tekstūra

Balintas uosis Raudonmedis


Visus variantus reiktų derinti individualiai, nes kiekvienas skirtingas modelis, gali skirtingai kainuoti, ar tiesiog gali būti tiesiog neišpildomas dėl techninių galimybių. Keletas esamų pavyzdžių galite pamatyti žemiau:

Raudonmedis su stikliukais

Su V kasetėmis

Plačios kasetės mediniai vartai


Daugiau informacijos galite sužinoti susisiekę su mūsų ekspertais.


#